Production Monitored
PN-EN ISO 3834-2
PN-EN 1090-2 EXC3

Spawanie

Spawanie

Działamy na rynku europejskim już od 2009 roku i dostarczamy rozwiązań w stali oraz aluminium dla szeroko pojętej branży konstrukcyjna - budowlanej.

Nasze projekty realizujemy kompleksowo – od pomysłu do wdrożenia.

Posiadamy własne biuro projektowe, więc jesteśmy w stanie zaprojektować i przeliczyć konstrukcje, wykonać prototyp w naszym laboratorium doświadczeń, a także opracować linię produkcyjną dla danego wyrobu.

Fundamentem naszego sukcesu są ludzie - doskonali inżynierowie, konstruktorzy oraz wykwalifikowani spawacze i ślusarze z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym nawet najbardziej niestandardowe i skomplikowane zadanie stanowi dla nas wyzwanie i inspirację.

Nasze centrum spawalnicze pracuje w oparciu o normy PN-EN ISO 3834-2 EXC 3 oraz PN-EN 1090-2. Nasze wyroby posiadają deklarację zgodności CE. Posiadamy również własne laboratorium badań nieniszczących, a nasza myśl inżynierska jest wspierana przez wyższe uczelnie, z którymi pozostajemy w ścisłej współpracy.

Niewątpliwie to nasze wieloletnie doświadczenie, pasja oraz nieustanna potrzeba rozwoju sprawia, że jesteśmy postrzegani jako silna marka i sprawdzony partner.