Production Monitored
PN-EN ISO 3834-2
PN-EN 1090-2 EXC3

O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą z branży budowlano-konstrukcyjnej: projektujemy, wykonujemy i budujemy konstrukcje w stali i aluminium. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz budowie masztów i wież, które wykorzystywane są jako konstrukcje antenowe, konstrukcje pomiarowe, konstrukcje pod elektrownie wiatrowe małej mocy, konstrukcje reklamowe, oświetleniowe, odgromowe.

Gwarancja jakość

Nasza produkcja kontrolowana jest przez Zakładową Kontrolę Produkcji zgodnie z wymaganiami nakładanymi przez EN ISO 3834-2 oraz EN 1090 EXC3, co pozwala nam na znakowanie naszych produktów znakiem CE. Jednostką certyfikującą oraz nadzorującą naszą jakość jest jednostka niemiecka TÜV SÜD.

Pasja, doświadczenie, inwestycja w rozwój

Fundamentem naszego sukcesu są ludzie – doskonali inżynierowie, konstruktorzy oraz wykwalifikowani spawacze i ślusarze z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym nawet najbardziej niestandardowe i skomplikowane zadanie stanowi dla nas wyzwanie i inspirację. Niewątpliwie to nasze wieloletnie doświadczenie, pasja oraz nieustanna potrzeba rozwoju sprawia, że jesteśmy postrzegani jako silna marka i sprawdzony partner.