Close

Production Monitored
PN-EN ISO 3834-2
PN-EN 1090-2 EXC3

W2000F Wieża aluminiowa

W2000F Wieża kratownicowa

W2000F
W2000F - akcesoria

Karty katalogowe:

Wieża kratownicowa RETIS W2000F to bezodciągowa konstrukcja oparta na kratownicy przestrzennej trójkątnej, rozszerzanej ku dołowi. Wieża zbudowana jest z 3 oraz 6-metrowych segmentów skręcanych śrubami. Wieża posiada na jednej z ścian konstrukcji drabinkę do wchodzenia oraz pomost roboczy na ostatnim segmencie – istnieje możliwość wykonania kilku pomostów. Wieżę można montować poprzez nastawianie poszczególnych elementów wieży lub poprzez podnoszenie dźwigiem po uprzednim skręceniu wieży na ziemi. Istnieje również możliwość montażu systemu asekuracji pionowej SKC-BLOCK. Wieżę z powodzeniem można wykorzystać do montażu urządzeń GSM.

Dane techniczne

BUDOWA WIEŻY:kratownica przestrzenna trójkątna o boku 2000mm
(wymiar mierzony w osiach trójkąta na topie)
MATERIAŁ:stop aluminium EN AW-6005A T6
WYKONANIE:spawanie metodą TIG
STREFA OBCIĄŻEŃ:I strefa wiatrowa, I strefa oblodzenia

Wszystkie elementy wyp. konstrukcji posiadają atesty/certyfikaty i spełniają wymagania zawarte w Dyrektywach Rady Europy i krajowych regulacjach prawnych.

Wspornik radiolinii WR2000F do RETIS W2000F

Wspornik radiolinii WR2000F to element umożliwiający mocowanie urządzeń/radiolinii do konstrukcji wieży z serii RETIS W2000F. Urządzenia mogą być mocowane do rury fi80/100 o długości 2m. W komplecie znajdują się cybanty kabłąkowe wraz z łącznikami, umożliwiające mocowanie wspornika do konstrukcji na każdej jej wysokości. Montaż urządzeń nadawczo-odbiorczych na wspornikach podnosi bezpieczeństwo przy użytkowaniu wieży.

Gwarancja producenta: 24 miesięce.